opowiadania

Myśli a rzeczywistość

1HPI57i

– No to idę – rzucił do kolegi na pożegnanie i odwrócił się w kierunku drzwi. Otworzył czerwone potężna drzwi gmachu szkoły. Spojrzał przez sekundę na tablice ogłoszeń, ale nie znalazł nic godnego jego uwagi. Wtedy ujrzał ją… piękną… cudowną… po prostu ideał! Zamarło w nim serce, tak jakby czas stanął w miejscu, ale to się zdarza jedynie w filmach- pomyślał. Jej głębokie, brązowe oczy skupiły tej chwili cały jego świat. Cudowna! Taka idealna! Śmiała się… pewnie jest zabawna. Uśmiech miała przepiękny, potrafił rozpogodzić każdy dzień, nawet ten najgorszy.  Trzyma w ręku książkę fantasy. Inteligentna… Lubiąca dobrą książkę, oraz spędzająca czas na czytaniu, a nie tylko filmy i facebook’a. Nie jest za wysoka, w sam raz do całowania i przytulania podczas zachodu słońca.
Max już widział jak podchodzi teraz do niej i zaprasza do kina. Pójdą na jakiś film akcji, bądź fantasy, ona pewnie lubi takie filmy, a niewiele dziewczyn interesują takie gatunki filmów. A po filmie będą spacerować, trzymając się za rękę, wtedy za pewne powie jej, że jest wyjątkowa. Będą spotykać się kilka tygodni, aż któregoś razu odprowadzając ją do domu, spojrzą sobie w oczy i nastanie ta krępująca chwila, po której skradnie jej całusa. Może któregoś wieczoru wybiorą się na szaleńczy piknik w środku nocy. Weźmie gitarę… będzie jej grać a ona… nieśmiała.. spojrzy się w jego oczy. Szaleńczo zakochana. Wtedy zbliży się do niej, sam zakochany.. ich usta kolejny raz będą blisko… już czuł jej zapach. Max!… MAX!!!
-Max! – coraz wyraźniej docierał do niego krzyk kolegi – Max! Co z Tobą? Żyjesz? – wracał do przytomności.
– Tak… – Max odpowiedział niepewnie i pokazał na ową dziewczynę, która go tak oczarowała – Spójrz jaka super dupa. Ruchałbym!- powiedział i wyszedł ze szkoły…

~Stokrotka~

Reklamy

Jedna myśl na temat “Myśli a rzeczywistość

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s